Nasz TEAM

Początki stajni sięgają roku 1997. Wtedy zajmowaliśmy się hodowlą koni szlachetnej półkrwi. Uczestniczyliśmy w wystawach i championatach. Udało nam się odnieść kilka znaczących sukcesów hodowlanych, którym było m.in. I miejsce na Championacie Źrebiąt w Galinach oraz wyróżnienie w Józefinie. Nasze konie trafiały do renomowanych ośrodków jeździeckich w kraju i za granicą.
W roku 2003 sprowadziliśmy z Holandii pierwsze konie fryzyjskie. Były to pół roczne odsady, które zostały z nami do osiągnięcia dojrzałości i wyrosły na piękne ogiery. Wtedy też zaczęliśmy profesjonalnie zajmować się powożeniem zaprzęgami oraz szkoleniem wierzchowym naszych koni. Rozpoczęliśmy regularne treningi i szkolenie z wybitnymi osobami ze świata jeździeckiego.
Sprowadzane przez nas konie są dokładnie dobierane i posiadają pełną dokumentację Związku Koni Arabofryzyjskich w Belgii (EAFS) oraz KWPN. Konie przyjeżdżające do naszej stajni, w przeważającej większości pozostają z nami przez kilka lat. Dlatego też możemy przekazać Państwu szczegółowe informacje odnośnie ich wyszkolenia oraz stanu zdrowia. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam wyszkolić konie, dzięki którym możecie Państwo w pełni cieszyć się urokami jeździectwa.

Cały czas rozwijamy swoje umiejętności oraz bierzemy udział w zawodach krajowych i międzynarodowych w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi. 

Współpracujemy z międzynarodowymi trenerami i cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Każde zawody to ogromne przedsięwzięcie, które nie mogłoby się odbyć bez wsparcia wykwalifikowanych miłośników koni i wspaniałych przyjaciół, którzy towarzyszą nam w zmaganiach sportowych.